nehirmenu
ANASAYFA
KURUMSAL
HİZMETLERİMİZ
GALERİ
REFERANSLAR
İLETİŞİM
location_onSaltak Mahallesi 1531 Sokak No:2 (Milli Eğitim Müdürlüğü Arkası) DENİZLİ / MERKEZ
phone0 506 650 07 43
Araç Giydirme

Araç Giydirme

Araç Giydirme

nehir reklam

Denizli Nehir Reklam | Denizli Araç Giydirme

Araçların üzerine yapılan reklam uygulamasıdır. Araç Giydirme; Cast Folyo diye isimlendirilen yapışkanlı PVC ile yapılır. Denizli Açıkhava reklamcılığında reklamın hedefe ulaşması açısından en önemli mecralardan biri de Araç Giydirmedir. Araç giydirme Araçların görsel olarak kaplanması işlemidir. Reklam ve pazarlama çalışmaları konusunda en etkin çalışmalardan biri olan Araç Kaplama / Araç Giydirme çalışmaları, firmalar tarafından yoğun tercih edilen çalışmaların başında gelmektedir. Firma logosu ve ürünlerinizin görselleri özel hazırlanmış tasarımlarla firmanıza farklılık katacaktır. Araç üzerine bölgesel ve komple olarak uygulanabilir. Seçim zamanı araç giydirme çok etkili kullanılan bu hizmet seçimler başlamadan önce gece gündüz çalışarak zamanında yetiştiriyoruz.

 

Araç Giydirme / Araç Kaplama Avantajlarını şu şekilde sıralayabiliriz;

  • Trafikte gezen bir reklamınız olacaktır. Araç Kaplama/Araç Giydirme yaptırdığınız aracınız hareket ettikçe reklamınızı yapmış olacaktır.
  • Özellikle gün geçtikçe büyüyen Denizli Büyükşehir trafikte çok zaman geçirilmektedir. Trafikte geçirilen zaman firmanızın reklamı amaçlı değerlendirilmiş olacaktır. 
  • Diğer reklam mecralarına her çalışmada bir bedel ödenmektedir. Oysa Araç Kaplama/Araç Giydirme bir defalığına yaptırılmaktadır.
  • Araç Kaplama/Araç Giydirme talep ettiğiniz sıklıkla değiştirebileceğiniz bir çalışmadır.
  • Araç Kaplama/Araç Giydirme en az 3-4 yıl aracınızda kalıcı olabilmektedir.
  • Her türlü araca Araç Kaplama/Araç Giydirme yapılabilmektedir. Büyük araçları şehirlerarası hareket etmesi, firmanızın farklı bölgelerde de tanınmasını sağlayacaktır.

BÜLTENE KAYDOLUN

mail_outline

Güncel Gelişmelerden Haberdar Olun

add_location

NEREDEYİZ ?

Saltak Mahallesi 1531 Sokak No:2 (Milli Eğitim Müdürlüğü Arkası) DENİZLİ / MERKEZ